Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Поглиблюємо знання із застосування програмно-цільового методу бюджетування на рівні місцевих бюджетів

У рамках проведення організаційної та роз’яснювальної роботи з питань реформи децентралізації в Україні та прогресивних методик бюджетування Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (м. Київ) за участю Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації для представників місцевих фінансових органів області та представників новостворених об’єднаних територіальних громад, вибори в яких  відбулись у 2017 році, 28 листопада 2017 року проведено додатковий тренінг «Програмно-цільове бюджетування в умовах децентралізації».
Мета тренінгу – отримання методичної та консультативної допомоги щодо реалізації змін до бюджетного законодавства та практичного застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі. З матеріалами тренінгу можна ознайомитись за посиланням.
Нагадаємо, що програмно-цільовий метод у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з державним бюджетом (обласний бюджет, бюджети міст обласного значення, районні бюджети та бюджети об’єднаних територіальних громад), застосовується, починаючи із складання проектів місцевих бюджетів на 2017 рік.
Проектом змін до Бюджетного кодексу України (реєстр.№ 7116 від 15.09.2017) пропонується поширити, починаючи з 2019 року, застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі на всі рівні місцевих бюджетів.

Матеріали тренінгу для завантаження

Проведено виїзну виробничу нараду у форматі круглого столу з представниками фінансового відділу Недригайлівськой селищної ради Недригайлівського району

14 листопада 2017 року спеціалістами Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації проведено виїзну виробничу нараду у форматі круглого столу з представниками фінансового відділу Недригайлівськой селищної ради Недригайлівського району.
В ході якої, надано методичну допомогу, рекомендації з питань бюджету, обговорено поточні виробничі питання.