Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Представники місцевих фінансових органів вивчають можливості і перспективи впровадження гендерного підходу в бюджетний процес

Стратегією реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №142-р, у рамках удосконалення програмно-цільового методу передбачено інтеграцію гендерно орієнтованого підходу в бюджетний процес.

Застосування гендерно орієнтованого підходу має на меті підвищення ефективності та якості наданих державних послуг з урахуванням потреб соціальних груп, у тому числі за гендерною ознакою, а також дозволить посилити підзвітність розпорядників бюджетних коштів та прозорість бюджету.

З метою поширення знань щодо застосування гендерного підходу у бюджетному процесі командою Проекту «Ґендерне бюджетування в Україні», за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку SIDA, спільно з представниками Департаменту фінансів розпочато серію тренінгів для працівників місцевих фінансових органів райдержадміністрацій, міських виконавчих комітетів та об’єднаних територіальних громад на теми: «Гендерна рівність і впровадження гендерно орієнтованого бюджетування» та «Бюджетний процес на місцевому рівні».

 

Перша група працівників фінансових органів об’єднаних територіальних громад 18-19 вересня 2018 року вже відвідала тренінг з питань бюджетного процесу на місцевому рівні, а 20 вересня група з представників районних і міських фінансових управлінь розпочала вивчення гендерного підходу у бюджетному процесі.