Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Виплата державних соціальних допомог

Станом на 29 січня 2018 року до бюджету Сумської області надійшло 104,4 млн. гривень субвенції з місцевого бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за рахунок відповідноїсубвенції з державного бюджету, з яких на допомогу у зв’язку...

з вагітністю і пологами спрямовано 0,6 млн. гривень, на допомогу при усиновленні дитини – 0,1 млн. гривень, допомогу при народженні дитини – 35,9 млн. гривень, допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 4,1 млн. гривень, на дітей одиноким матерям – 11,2 млн. гривень, тимчасову державну допомогу дітям – 0,3 млн. гривень, малозабезпеченим сім’ям – 25,8 млн. гривень, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 19,6 млн. гривень, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд – 3,2 млн. гривень, по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу – 3,6 млн. гривень, щомісячну компенсаційну виплату непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 0,1 млн. гривень.
Субвенції з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету отримано з державного бюджету 2,1 млн. гривень.