Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Колегія по підсумкам виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2013 року

25 жовтня 2013 року у приміщені Кролевецької районної державної адміністрації відбулася виїзна розширена колегія Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації за участю начальників фінансових управлінь районних державних адміністрацій та міських рад. На колегії були присутні голови Кролевецької районної державної адміністрації та районної ради.

 

Згідно порядку денного, у своїй доповіді, заступник директора Департаменту – начальник управління фінансів місцевих бюджетів Г.М.Ткачова доповіла про стан  виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2013 року.

Начальник відділу кадрової та організаційної роботи С.А.Калітін доповів про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених указами, розпорядженнями та дорученнями  Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України,  дорученнями Прем’єр-міністра України, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації за дев`ять місяців               2013 року.

У ході обговорення питань, начальники фінансових органів області повідомили про причини невиконання доходної частини бюджетів та про заходи які будуть спрямовані на виконання планових показників.