Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Обговорені проблемні питання в частині утримання Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації

 

31 жовтня поточного року в приміщенні Департаменту фінансів відділом фінансів місцевих органів влади та інвестиційного розвитку проведена нарада у форматі «круглого столу» з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю з питань стану фінансування установи в частині утримання.

В ході наради зосереджена увага на власних надходженнях установи, що надходять в порядку орендної плати за надані в оренду приміщення по вул. Кузнечна, 2 в м. Суми. З’ясовано, що наявність орендарів становить 17 одиниць. Обговорені питання стосовно розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, сплати земельного податку, механізм їх відшкодування орендарями. Розглянуті питання щодо необхідності здійснення капітального ремонту вказаного приміщення за рахунок наявних на спеціальних реєстраційних рахунках установи коштів, що надійшли в рахунок орендної плати.

Зроблено акцент на утриманні в рамках можливого від реєстрації в органах Державної казначейської служби України бюджетних зобов’язань за незахищеними статтями видатків з метою недопущення нарощування обсягів кредиторської заборгованості державного бюджету та з огляду на ситуацію навколо непроходження платежів у зв’язку з відсутністю планових лімітів.