Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 050-261-3788

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведена виробнича нарада у форматі «круглого столу»

Узгодження результативних показників в частині видатків на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах

В приміщенні Департаменту фінансів 06 вересня 2013 року під головуванням начальника управління зведеного та державного бюджетів Скиртача О.М. за участю представників Служби автомобільних доріг у Сумській області та управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА проведена виробнича нарада у форматі «круглого столу» з питань узгодження результативних показників до паспорту бюджетної програми обласного бюджету в частині видатків на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. За підсумками – узгоджені завдання бюджетної програми та всі групи результативних показників: затрат, продукту, ефективності, якості.

В ході наради обговорені питання правомірності використання залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, що утворились на рахунках місцевих бюджетів на початок бюджетного періоду.