Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 050-261-3788

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Селекторна нарада

Селекторна нарада з питань клірингових розрахунків по відшкодуванню

підприємствам паливно-енергетичного комплексу заборгованості з різниці в тарифах

 

     Департаментом фінансів 15 серпня 2013 року під головуванням начальника управління зведеного та державного бюджетів Скиртача О.М. проведено селекторну нараду з фінансовими управліннями районних державних адміністрацій та міських рад з питань стану розрахунків по субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. В ході наради зосереджено увагу на наступному. Територіальною комісією з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу області, загальний обсяг заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення узгоджений у розмірі 109 379,4 тис. гривень. Обсяг субвенції з державного бюджету відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 167, доведений області у сумі 53 918,2 тис. гривень.

    До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для проведення взаємозаліків надіслані 23 договори з підтвердними документами на загальну суму 3 682,2 тис. гривень. Станом на 15.08.2013 взаєморозрахунки з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення проведені по 14 договорах на суму 2 601,4 тис. гривень, залишок недофінансованого 1 080,7 тис. гривень.

    Звернуто увагу, що станом на 01.08.2013 за даними Головного управління Міндоходів у Сумській області по окремих підприємствах області, що надають послуги у сфері теплової енергії, централізованого водопостачання та водовідведення, обліковується податкова заборгованість до Державного бюджету, розстрочені (відстрочені) зобов’язання відповідно до ст. 100 Податкового кодексу України (з податку на прибуток та податку на додану вартість). Таким чином існує можливість для її погашення за механізмом вищевказаного Порядку.

    За результатами селекторної наради фінансовим управлінням районних державних адміністрацій та міських рад доручено невідкладно довести до відома підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та теплової енергії інформацію про можливість проведення взаємозаліків та прискорення укладання договорів про організацію взаєморозрахунків з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.