Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Показники обласного бюджету було переглянуто

У зв’язку зприйняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014рік», з метою забезпечення стабілізації фінансової ситуації та запобігання виникненню ризиків розбалансування обласного бюджету у процесі його виконання,  на черговій сесії обласної ради, що відбулась 23 квітня, було розглянуто та прийнято рішення про скорочення дохідної та видаткової частини обласного бюджету.

 

Зменшення обсягу доходної частини загального фонду бюджету відбулося в цілому на 111,2 млн. гривень за рахунок зменшення планових надходжень власних і закріплених доходів на 21 млн. гривень та зменшення обсягу трансфертів з державного бюджету на 90,2 млн. гривень.

Скорочення видаткової частини пов’язано із  збереженням розміру мінімальної заробітної плати, посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки та прожиткового мінімуму на рівні грудня 2013 року. Внаслідок чого відбулося зменшення бюджетних призначень (у тому числі планових обсягів видатків на оплату праці) на 25,9 млн. гривень, із них по управлінню освіти і науки – 9,5 млн. гривень, управлінню охорони здоров’я -  11,8 млн. гривень, управлінню  культури і туризму, національностей та релігій  – 2,1 млн. гривень, Департаменту соціального захисту населення –
0,8 млн. гривень, управлінню молоді та спорту – 0,8 млн. гривень, іншим розпорядникам  коштів – 0,9 млн. гривень.

Крім того, зменшились видатки за рахунок субвенцій з державного бюджету на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім"ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям  на 111,6 млн. гривень, на забезпечення харчуванням (сніданками) учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – 13,9 млн. гривень, на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 4,5 млн. гривень, придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії –
4,5 млн. гривень, на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» - 1 млн. гривень, на часткове відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою –
1,0 млн. гривень,  на фінансування Програм - переможців Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування – 0,9 млн. гривень.

Поряд з цим, збільшено обсяги  субвенцій з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 57, 6 млн. гривень, на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 0,8 млн. гривень.