Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Селектор з фінорганами щодо активізації клірингових розрахунків з рiзницi в тарифах

   26 березня 2014 року відділом фінансів місцевих органів влади та інвестиційного розвитку проведена селекторна нарада в режимі конференц-зв’язку зі структурними підрозділами з питань фінансів районних державних адміністрацій та міських рад з питань активізації в області клірингових розрахунків у частині відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення.

В ході селекторної наради зазначено, що у 2014 році для підприємств області, що надають послуги населенню в частині централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення, передбачені бюджетні призначення в обсязі 62,2 млн. гривень для погашення заборгованості з різниці в тарифах, що виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування. Відповідна урядова постанова видана 29 січня 2014 р. за № 30.

   На сьогодні на підставі рішення територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, що утворена на регіональному рівні, окремими теплопостачальними підприємствами вже укладені 4 договори про організацію взаєморозрахунків з різниці в тарифах на загальну суму 19,9 млн. гривень (ТОВ «Сумитеплоенерго», Охтирська філія ТОВ «Брок-Енергія»), які Департаментом фінансів обласної державної адміністрації надіслані Мінрегіону та Державній казначейській службі України для проведення фінансування. Джерелом вказаних коштів є емісія облігацій внутрішньої державної позики згідно з пунктом 2 статті 16 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік». Разом з тим укладено 1 догорів на відшкодування різниці в тарифах у частині водопостачання та водовідведення на суму 0,9 млн. гривень (КП «Міськводоканал», м. Суми) відповідно до пункту 15 статті 11 Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

   За результати наради з метою активізації клірингових розрахунків з різниці в тарифах фінорганам доручено терміново довести до відома підприємств-надавачів послуг з централізованого водопостачання, водовідведення та теплової енергії інформацію про можливість проведення взаємозаліків та прискорення укладання договорів про організацію взаєморозрахунків з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.